McDonald's|Sieciówki

Wakacje w McDonald’s

McRoyal (4)Jeżeli jesteście zainteresowani tym co pojawi się w sieci McDonald’s po Podwójnej Klasyce Smaku czyli kanapkach Steakhouse Classic oraz Caesar Classic, to uchylę rąbka tajemnicy:

09.07.2014 do sprzedaży wejdą dwie interesujące wersje McWrapa (wartości kaloryczne podane dla: kurczak chrupiący/kurczak grillowany):
Hawajski (10.90zł)(525/405kcal)(plaster ananasa, ser tarty Cheddar, sałata, sos Indyjski Curry)
Włoski (10.90zł)(567/447kcal)(Sos Balsamiczny, rukola, ser Mozarella, pomidor, sos Pesto)
Ponadto jeden z bardziej lubianych przeze mnie McWrapów – Miodowo-Musztardowy (445/340kcal)zmieni nazwę na Bekon DeLuxe.

Do tego zostaną spełnione prośby i marzenia niejednego/ej fana/ki McDonald’s i do oferty, na czas wakacji przynajmniej, wróci Podwójny McRoyal (12.60zł obecnie) i pojawi się opcja lodów McFlurry w kombinacji z batonem Snicers (480kcal).

Prawdopodobnie by Royali nikomu nie zabrakło, około 30.07.2014, pojawi się Grand Royal Original (12.90zł) (mięso 4:1, naturalny ser Ementaler, pomidor, czerwona cebula, pikle, Sos Kanapkowy oraz Sos Brava – pomidorowo-paprykowy).

Do wszystkiego dobrać będzie można ziemniaczane Łódeczki (275kcal) z Sosem Śmietanowym. Kilka innych informacji zachowam dla siebie a dodać mogę jedynie, że pojawi się kilka promocji, coś gratis i nowa sałatka – jeżeli to w ogóle kogoś zainteresuje.
Cen i wartości kalorycznych w tej chwili jeszcze nie znam, ale postaram się uzupełnić je na bieżąco lub dołożyć niezwłocznie do analizy nowych produktów.

Tomek Mędrek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *